Kowarskie Stragany- jarmark produktu regionalnego w Krainie Ducha Gór – 05.09.2021 r.

Stowarzyszenie Miłośników Kowar oraz Gmina Miejska Kowary zapraszają Mieszkańców Kowar oraz Turystów na „Kowarskie Stragany- jarmark produktu regionalnego w Krainie Ducha Gór”. Wrześniowy jarmark odbędzie się na Starówce Kowarskiej w dniach 05.09.2021 roku w godzinach od 11:00 do 17:00.
Zapraszamy również chętnych Wystawców i lokalnych kolekcjonerów, którzy chcieliby pochwalić się na naszej imprezie swoimi ciekawymi zbiorami. Chętnych prosimy o kontakt na adres e-mail lub kontakt telefoniczny Agnieszka Kolaszt 75 64 39 229.
Zachęcamy przy okazji do wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań!
1️⃣ W dniu jarmarku na parkingu za budynkiem Urzędu Miejskiego w Kowarach od godziny będzie 11:00 do godziny 15:00 będzie można skorzystać z Punktu Mobilnego Urzędu Statystycznego w Jeleniej Górze i rachmistrza.
2️⃣ Podczas trwania jarmarku, w godzinach od 11:00 do 15:00 będzie można się zaszczepić w mobilnym punkcie medycznym, który dysponował będzie dwoma rodzajami szczepionki, tj. Johnson oraz Pfizer. Osoby, które szczepiły się szczepionką Pfizer w mobilnym punkcie szczepień w Kowarach w dniu 15 sierpnia 2021 roku mogą również bez rejestracji i mimo innej daty drugiego szczepienia, którą otrzymały SMSem, zaszczepić się drugą dawką szczepionki.
Zadanie realizowane jest ze środków przyznanych przez LGD Partnerstwo Ducha Gór w ramach projektu grantowego „Włączenie społeczne poprzez realizację Festiwalu Ducha Gór” w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020 dla operacji realizowanych w ramach projektu grantowego LGD Partnerstwo Ducha Gór „Kowarskie Stragany – jarmark produktu lokalnego w Krainie Ducha Gór”.

 

Skip to content