30 lipca 2019

Razem Bezpieczniej – Relacja z festynu III Bieg do św. Anny – lipiec 2019

Za nami III Bieg do św. Anny połączony z festynem charytatywnym, który odbył się w niedzielę 28 lipca 2019r. w Kowarach. Jednym z punktów festynu była współpraca Gminy Kowary z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze oraz Komisariatem Policji w Kowarach w zakresie promocji bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym i porządku publicznym oraz promocja realizowanego przez Gminę projektu „Bezpieczne i nowoczesne przejścia dla pieszych dedykowane mieszkańcom i turystom przebywającym na terenie Miasta Kowary”.

Serdeczne podziękowania dla Panów Policjantów: St. sierż. Krzysztofa Malinowskiego i Mł. asp. Jacka Drytko za pomoc w realizacji działań projektowych i uczestnictwo w festynie.

Projekt „Bezpieczne i nowoczesne przejścia dla pieszych dedykowane mieszkańcom i turystom przebywającym na terenie Miasta Kowary” został dofinansowany w 2019 roku z rządowego  „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018 – 2020” koordynowanego przez Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.  

Zapraszamy do krótkiej fotorelacji z wydarzenia: