Fotościanka z konikiem Tradycjuszem na Kowarskiej Starówce

Na Kowarskiej Starówce pojawiła się mobilna fotościanka z wizerunkiem miejskiej maskotki – konika Tradycjusza oraz jego zwierzęcymi sympatycznymi przyjaciółmi.

Dwustronne monidło regularnie wystawiane będzie na deptak przy punkcie Informacji Turystycznej w Kowarach (ul, 1 Maja) w godzinach jego pracy, tzn. w dni robocze od poniedziałku do piątku od 9:00 do 16:00. Warto wykorzystać naszą kowarską fotościankę do zrobienia Waszym pociechom pamiątkowej fotografii (aparatem lub telefonem komórkowym… co kto posiada) z pobytu w naszym urokliwym mieście. Nie krępujcie się pstrykajcie zdjęcia!

Monidło z Tradycjuszem zostało wykonane w ramach wspólnego polsko-czeskiego projektu pn. „Udostępnienie kulturowych i historycznych atrakcji miast Kowary i Vrchlabi”.


Projekt pn. „Udostępnienie kulturowych i historycznych atrakcji miast Kowary i Vrchlabi” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu Państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa